Meewind investeert in duurzame energie.
In groene en rendabele projecten, waarmee we waarde creëren
voor onze beleggers en de wereld om ons heen.
De voordelen van Meewind
Inleg vanaf
€ 250,-
100%
duurzaam
Maandelijkse inleg al vanaf € 25,-
middels automatische incasso.

Organisatie

Meewind is een Nederlandse beheerder van beleggingsfondsen sinds 2007. Beheerder Meewind is geregistreerd in het Wft-register en staat onder toezicht van De Nederlandsche Bank en de Autoriteit Financiële Markten.


Team Meewind

Maak kennis met het team achter Meewind. Hieronder vindt u een overzicht van de mensen die zich bezighouden met de dagelijkse werkzaamheden binnen en rond de fondsen.

  • Willem Smelik MRE
    Founder/Bestuurder
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    w.smelik@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Jaap Smelik
    Bestuurder
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    j.smelik@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Johan Swager
    Fondsadviseur Regionaal Duurzaam
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    j.swager@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Jurjen Algra
    Commercieel Directeur
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    j.algra@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Marijn Pronk
    Marketing- en Communicatiemanager
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    m.pronk@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Marnix Smelik
    Projectmanager
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    m.smelik@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Derck Truijens
    Fondsmanager
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    d.truijens@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Lynn Harsveld
    Service- en support manager
    Telefoon:
    088 633 94 63
    E-mail:
    l.harsveld@meewind.nl
    Stuur e-mail
  • Arjan van der Heiden
    Compliance adviseur
    Telefoon:
    088 633 94 63
  • Steven Verschuren
    Riskmanager
    Telefoon:
    088 633 94 63

Administrateur en bewaarder

IQEQ Financial Services B.V.
Administrateur IQEQ Financial Services B.V.
IQEQ Financial Services B.V.
Bewaarder Meewind IQEQ Depositary B.V.

Stuur ons een bericht

Stuur een e-mail naar info@meewind.nl of gebruik ons online contactformulier.

Adresgegevens

Meewind
Kruisweg 22-24
2011 LC Haarlem


088 633 94 63
ma - vr 9:00 - 17:00

Documenten en formulieren

Bent u op zoek naar een document of formulier?
Kijk dan op de pagina met alle downloads, per fonds weergegeven.

Waarmee kunnen we u helpen?

Seawind Capital Partners B.V. is als beheerder van Meewind Paraplufonds Duurzame Energieprojecten, Groenfonds Regionaal Duurzaam en het Energie Transitiefonds opgenomen in het register van de AFM. Er zijn risico's verbonden aan beleggen, de belangrijkste zijn opgenomen in de essentiële beleggersinformatie.


© Meewind 2020
Website Security Test