Waarmee kunnen we u helpen?
Wat betekent liquiditeit en hoe verschilt dit van de waarde van het fonds?
Liquiditeit is het geld dat beschikbaar is om betalingen te doen, waaronder het terugkopen van participaties.
De waarde van het fonds wordt bepaald door de waarde van de beleggingen plus de liquiditeit. De beleggingen van het Energietransitie Fonds bestaan uit investeringen in aandelenbelangen in ondernemingen. Deze aandelenbelangen zijn niet eenvoudig op korte termijn te verkopen. Het fonds kan daardoor waardevolle beleggingen bezitten maar tegelijkertijd onvoldoende geld beschikbaar hebben om verkoopopdrachten uit te voeren. Wij beleggen voor de lange termijn en blijven vertrouwen houden in de langetermijnvooruitzichten van deze ondernemingen.
De waarde van de beleggingen en dus ook van uw participatie, wordt in beginsel niet beïnvloed door deze maatregel.
Het fonds moet geld beschikbaar houden voor zijn overige betalingsverplichtingen en de reserve die de fondsvoorwaarden voorschrijven. Daardoor is op dit moment onvoldoende geld beschikbaar om alle ingediende verkoopverzoeken uit te betalen.
Meest gestelde vragen
Ben je alleen je wachtwoord vergeten? Dan kun je met je gebruikersnaam en je e-mailadres op deze pagina een nieuw wachtwoord aanvragen.
Ben je ook je gebruikersnaam vergeten? Gebruik dan dit formulier om jouw gebruikersnaam op te vragen.
De opgevraagde inloggegevens worden je per e-mail toegestuurd. Het is mogelijk dat deze berichten in de map ongewenste e-mail terechtkomen.
Een dierbare verliezen is een ingrijpende gebeurtenis. Na het overlijden komt er bovendien veel af op de nabestaanden. Meewind helpt je graag. Op de pagina meewind.nl/nabestaanden vind je meer informatie over de afwikkeling omtrent de participatie bij Meewind.
Ben je al participant bij Meewind en gaat het om een bijstorting? Dan worden op de eerste werkdag van de volgende maand, na ontvangst van je storting, participaties in het desbetreffende fonds uitgegeven. Heb je je onlangs aangemeld als participant bij Meewind? Dan worden, zodra je Meewind-account compleet is, op de eerste werkdag van de daaropvolgende maand participaties in het desbetreffende fonds uitgegeven.
Ja, dat kan. Je leest hier meer over op de pagina meewind.nl/kleinkinderen.
Ja, dat kan. Je leest hier meer over op de pagina meewind.nl/kinderen.
Niet gevonden wat u zocht?
Stuur een e-mail naar [email protected] of gebruik ons online contactformulier.
Adresgegevens
Meewind
Nieuwe Gracht 13
2011 NB, Haarlem
088 633 94 63
ma 09:30 – 17:00
di - do 09:00 - 17:00
vr: 09:00 - 12:30
Documenten en formulieren
Bent u op zoek naar een document of formulier?
Kijk dan op de pagina met alle downloads, per fonds weergegeven.